دانشگاه علوم اسلامی
چهارشنبه 6 ارديبهشت 1396   22:05:36
عمومی
 

نشست مشترک اعضای هیئت علمی دانشگاه علوم اسلامی رضوی هیئت اعزامی عتبه عباسیه(ع)


جمعی از اعضای هیئت علمی وابسته به آستان مقدس حضرت عباس(ع) در نشست مشترکی با اعضای هیئت علمی دانشگاه علوم اسلامی رضوی بر همکاری علمی و پژوهشی دو مرکز تأکید کردند
 به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم اسلامی رضوی این هیئت که به دعوت مرکز تحقیقات قرآنی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به ایران آمده بوده بودند ضمن زیارت بارگاه ملکوتی حضرت رضا(ع) با جمعی از اعضای هیئت علمی دانشگاه علوم اسلامی رضوی دیدار کردند.
این گزارش حاکی است طرفین بر تهیه پیش نویس همکاری های علمی و پژوهشی از جمله چاپ مقالات پژوهشی از اعضای هیئت علمی دو طرف در زمینه های مختلف علوم اسلامی و تاریخ اسلام تأکید کردند.
بر اساس این گزارش هیئت مذکور ضمن اشاره به معرفی نمایندگانی از دو طرف از اعضای هیئت علمی دانشگاه برای انعقاد قرارداد همکاری نهایی در عتبه عباسی دعوت به عمل آوردند.
طی این نشست مدیر گروه زبان و ادبیات عربی دانشگاه علوم اسلامی رضوی با معرفی کامل فعالیتهای علمی و پژوهشی دانشگاه، سیستم تلفیقی حوزوی و دانشگاهی این مجموعه علمی وابسته به آستان قدس رضوی را به هیئت مذکور معرفی نمود و مسئول هیئت اعزامی از عتبه عباسی نیز آخرین فعالیتهای علمی و پژوهشی وابسته به عتبه عباسی را معرفی نمود.
هیئت اعزامی عتبه عباسی طی بازدید امروز ضمن زیارت حرم مطهر رضوی از بخشهای مختلف کتابخانه مرکزی آستان قدس رضوی نیز بازدید نمودند.
تعداد بازديد اين صفحه: 125
صفحه اصلی  |   آرشیو اخبار دانشگاه  |   گالری تصاویر  |   ارتباط با ما
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم اسلامی رضوی می‌باشد.