.آخرین اخبار
.آخرین رسانه ها

در حاشیه بازدید از نمایشگاه مشهد دوست داشتنی

رئیس دانشگاه علوم اسلامی رضوی: هرکاری که با تاریخ و هنر گره بخورد جاودانه می ماند

حجت الاسلام والمسلمین فرزانه در حاشیه بازدید از نمایشگاه مشهد دوست داشتنی گفت هر کاری که با تاریخ و هنر گرده بخورد جاودانه می ماند    1395/11/25 دوشنبه
 به گزارش روابط عمومی دانشگاه رئیس دانشگاه به همراه مدیر حوزه علمیه خراسان عصر امروز دوشنبه 25 بهمن ماه از نمایشگاه مشهد دوست داشتنی که به همت معاونت فرهنگی شهرداری مشهد برگزار شده بود بازدید کرد.
این گزارش حاکی است در حاشتیه بازدید امام جمعه موقت مشهد عنوان داشت ساده و مردمی بودن، ورق خوردن تاریخ برای قضاوت مردم و اخلاص از ویژگی های این نمایشگاه برشمرده شد.
بر اساس این گزارش دبیر شورای عالی حوزه علمیه خراسان عنوان داشت اکثر بازدید کنندگان نمایشگاه را نسل جوان عنوان کرد و ادامه داد نسل جوان به دلیل روح پاکی که دارد آمادگی پذیرش حق را بیش از دیگران دارد و طبیعتاً به دلیل همین روح پاک این نسل حق را بهتر از باطل می تواند تشخیص دهد.
این مبارز سالهای پیش از انقلاب اسلامی بهترین قسمت نمایشگاه را بخش زندان و ساواک عنوان کرد و تأکید کرد فضای کمیته مشترک و زندان قصر فضای متفاوتی است که این نمایشگاه می تواند از موزه عبرت برای کارهای آتی الگو بگیرد.
وی که در سالهای پایانی رژیم ستمشاهی طعم تلخ زندان شاه را چشیده است محیط نمایشگاه را برای خانواده شهدا و جوانان مناسب و تأثیر گذار خواند و تأکید کرد می بایست فاصله برگزاری این نمایشگاه کمتر شود.
نمایشگاه مشهد دوست داشتنی به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی و با هدف روایت نقش مشهد مقدس در انقلاب اسلامی و با برنامه های متنوع نظیر نمایش رویدادهای انقلاب و مبارزان انقلابی نظیر آیت الله خامنه ای و شهید هاشمی نژاد در آن فضا برکزار شده است.
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
.