.آخرین اخبار
.آخرین رسانه ها

قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی در بازدید از دانشگاه علوم اسلامی رضوی اعلام کرد

لزوم بررسی طرح کارورزی دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه علوم اسلامی رضوی

قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی در بازدید از دانشگاه علوم اسلامی رضوی بر لزوم اجرای طرح مطالعاتی برای کارورزی دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه در بعضی نهادها از جمله قوه قضائیه تأکید کرد  اخبار و اعلانات  1396/11/24 سه‌شنبه
به گزارش روابط عمومی دانشگاه سیدمرتضی بختیاری قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی ظهر امروز طی  بازدید از دانشگاه علوم اسلامی رضوی تأکید کرد با توجه به دوره تحصیل دانشجویان این دانشگاه در دوره های تحصیلات تکمیلی می توان با بعضی نهادها نظیر قوه قضائیه تفاهم نامه منعقد نمود تا دانشجویان این مقاطع بتوانند در این نهادها دوره کارورزی بگذرانند که این موضوع لازم است بر اساس یک طرح پژوهشی مورد بررسی قرار گیرد.
وی ادامه داد در دوره ای که در قوه قضائیه و دادگستری کل خراسان مشغول به خدمت بودم دانش آموختگان دانشگاه علوم اسلامی رضوی علاوه بر کار قضایی در بحث تحصیلات تکمیلی در رشته های مرتبط نیز موفق بودند.
قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی ادامه داد دوره تحصیلی دانشگاه به دلیل تدریس توأمان دروس حوزه و دانشگاه طولانی است و دانشجویانی که علاقه به کار قضایی دارند مجبورند از دوره کارشناسی وارد این نهاد شده و به دلیل طولانی بودن دوره کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه علوم اسلامی رضوی عملاً از تحصیل در این دانشگاه بازمی مانند.
وی تأکید کرد لازم است طرح کارورزی دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری از طرف دانشگاه یا بنیاد پژوهشهای اسلامی مورد بررسی قرار گیرد.
عضو هیئت امنای دانشگاه همچنین با توجه به متأهل بودن اکثر دانشجویان دوره تحصیلات تکمیلی دانشگاه آمادگی آستان قدس رضوی را برای اعطای زمین جهت احداث خوابگاه متأهلی دانشجویان دانشگاه علوم اسلامی رضوی اعلام کرد و ادامه داد آستان قدس رضوی هم برای تخصیص زمین و هم برای طراحی ساخت آمادگی دارد و برای ساخت خوابگاه نیز می توان از پتانسیل خیرین نیز بهره برد.
طی این بازدید گزارشهایی از طرف رئیس و معاونان دانشگاه علوم اسلامی رضوی در خصوص مباحث مختلف آموزشی، فرهنگی و پشتیبانی دانشگاه ارائه شد. 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
مطالب مرتبط
.