.آخرین اخبار
.آخرین رسانه ها

آغاز ثبت نام آزمون ورودی دانشگاه علوم اسلامی رضوی؛ کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری

ثبت نام در آزمون اختصاصی دانشگاه علوم اسلامی رضوی از بین برادران واجد شرایط در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی آغاز شد  اخبار و اعلانات  1396/12/12 شنبه
به گزارش روابط عمومی دانشگاه ثبت نام صرفاً از طریق سایت دانشگاه علوم اسلامی رضوی به نشانی azmoon.razavi.ac.ir بوده و برای دوره کارشناسی داوطلبان پسر فارغ التحصیل دوره پیش دانشگاهی و یا طلاب پایه شش می توانند با رعیات شرایط مندرج در دفترچه ثبت نام شرکت نمایند.
این گزارش حاکی است داوطلبان مقطع کارشناسی ارشد می بایست دارای مدرک کارشناسی مورد تایید وزارت علوم یا سطح دو حوزه علمیه باشند و داوطلبان مقطع دکتری نیز باید مدرک کارشناسی ارشد یا سطح سه حوزه علمیه را دارا باشند.
بر اساس این گزارش در مقطع کارشناسی داوطلبان باید شرایط سنی را رعایت نموده به طوری که برای گروه آزمایشی دیپلمه ها باید حداکثر بیست سال و برای گروه آزمایشی طلاب 25 سال سن بیشتر نداشته باشند.
آزمون دوره کارشناسی و.کارشناسی ارشد در مورخ 22 تیرماه 97 در مشهد و 22 شهر دیگر کشور برگزار می شود که حوزه های امتحانی امسال با افزایش یک شهر در استان سمنان و در شهرستان شاهرود نیز برای نخستین بار برگزار خواهد شد.
آزمون دکتری نیز در اواخر تیرماه 97 و صرفاً در مشهد مقدس در دو روز برگزار می شود. 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
مطالب مرتبط
.