.آخرین اخبار
.آخرین رسانه ها

رئیس دانشگاه در جلسه با مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره بنیاد فرهنگی رضوی

تاکید دانشگاه علوم اسلامی رضوی بر مردمی بودن فارغ التحصیلان دانشگاه است

رئیس دانشگاه علوم اسلامی رضوی در دیدار با دکتر باغگلی مدیرعامل و حجت الاسلام والمسلمین ملکوتی رئیس هیئت مدیره بنیاد فرهنگی رضوی تأکید کرد رویکرد ما در دانشگاه این است که فارغ التحصیلان دانشگاه مردمی بار بیایند    1397/3/21 دوشنبه
به گزارش روابط عمومی دانشگاه رئیس دانشگاه در این دیدار حجت الاسلام والمسلمین وحدتی شبیری ضمن تاکید بر هدایت استعدادهای برتر مدارس امام رضا(ع) به دانشگاه علوم اسلامی رضوی ادامه داد لازم است طلاب دانشگاه نیز طی دوره تحصیل خود با رفت و آمد در این مدارس و با رفتاری مردمی زمینه این مهم را فراهم نمایند.
وی با اعلام توانمندی دانشجویان دانشگاه در زمینه معارف اسلامی و زبانهای خارجی آمادگی دانشگاه علوم اسلامی رضوی را برای معرفی مدرس در مجتمعهای امام رضا(ع) اعلام نمود.
دکتر وحدتی شبیری اذعان داشت هدایت استعدادهای برتر مجتمع های آموزشی امام رضا(ع) به سمت علوم و معارف اسلامی می بایست از دوره ابتدایی باشد و ادامه داد در این راستا طلاب علاقه مند دانشگاه در حوزه کار با کودک تا نوجوان می توانند برای حضور در مدارس مناسب باشند.
رئیس دانشگاه همچنین اعلام آمادگی نمود دانش آموزان متوسطه مجتمعهای امام رضا(ع) می توانند در قالب اردوی یک روزه با دانشگاه علوم اسلامی رضوی و مدارس کهن میرزا جعفر و خیرات خان و نیز شیوه آموزشی و امکانات رفاهی این مجموعه آشنا شوند.
در این دیدار دکتر باغگلی مدیر عامل بنیاد فرهنگی رضوی نیز ضمن اعلام آمادگی جهت حضور طلاب دانشگاه جهت دوره های کارورزی در مدارس بنیاد، آمادگی بنیاد فرهنگی رضوی را نیز برای دوره های تخصصی تربیتی برای طلاب علاقه مند دانشگاه نیز اعلام کرد.
در پایان طرفین بر تدوین تفاهم نامه برای امضای روسای دو مجموعه در خصوص همکاری های آتی مانند شناسایی و هدایت نخبگان مدارس بنیاد فرهنگی رضوی و تقویت رویکردهای تربیتی توافق نمودند. 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
مطالب مرتبط
.