.آخرین اخبار
.آخرین رسانه ها

اقامه نخستین نماز جماعت با حضور زائران و مجاوران حرم مطهر رضوی در دانشگاه

نخستین نماز جماعت عمومی در دانشگاه علوم اسلامی رضوی شنبه شب نهم تیرماه در صحن مدرسه میرزا جعفر اقامه شد    1397/4/10 يكشنبه
به گزارش روابط عمومی دانشگاه بعد از جلسه مشترک رئیس دانشگاه با معاون تبلیغات و ارتباطات اسلامی آستان قدس رضوی در روز گذشته بر برگزاری نماز جماعت مغرب و عشا در دانشگاه علوم اسلامی رضوی تأکید شد.
این گزارش حاکی است طی این دیدار توافق شد نخستین نماز جماعت با حضور زائران و مجاوران حرم مطهر رضوی در همان شب برگزار شود که با همکاری مدیریت تبلیغات آستان قدس رضوی نخستین نماز به امامت حجت الاسلام والمسلمین دکتر سیدحسن وحدتی شبیری اقامه شد.
بر اساس این گزارش مقرر شد حلقه معرفت زائران فرهیخته امام هشتم نیز در مسجد دانشگاه علوم اسلامی رضوی برگزار شده و در خصوص انتقال نماز جماعت بانوان از صحن انقلاب برای تسهیل ورود زائران به مسجد دانشگاه در ساعتهای برگزاری نماز جماعت اقدام لازم صورت پذیرد.
در این دیدار معاونت تبلیغات و ارتباطات اسلامی آستان قدس رضوی و دانشگاه علوم اسلامی رضوی بر تشکیل کارگروهی برای بررسی زمینه های همکاری مشترک نظیر کارورزی دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاه در فعالیتهای فرهنگی و تبلیغی حرم مطهر، تامین نیازهای پژوهشی و آموزشی معاونت تبلیغات و ارتباطات اسلامی توسط دانشگاه و ارتباط دانشگاه با اساتید همکار با معاونت تبلیغات و ارتباطات اسلامی آستان قدس رضوی تأکید شد.
شایان ذکر است صبح دیروز شنبه نهم تیرماه حجت الاسلام والمسلمین سیدجلال حسینی معاون تبلیغات و ارتباطات اسلامی آستان قدس رضوی به همراه مدیران این معاونت با رئیس دانشگاه علوم اسلامی رضوی دیدار کردند. 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
مطالب مرتبط
.