.آخرین اخبار
.آخرین رسانه ها

نشست روسای شبکه دانشگاههای استان در دانشگاه علوم اسلامی رضوی

نشست روسای دانشگاه های خراسان رضوی بعد از ظهر امروز یکشنبه 14 مرداد ماه به میزبانی دانشگاه علوم اسلامی رضوی برگزار شد    1397/5/14 يكشنبه
 به گزارش روابط عمومی دانشگاه در این نشست دکتر وحدتی شبیری با اعلام تأسیس نخستین مرکز تخصصی دانشگاه علوم اسلامی رضوی با عنوان مرکز مطالعات وقف از روسای دانشگاههای استان خواست در راستای مرجعیت علمی مشهد مقدس با مراکز تخصصی دانشگاه همکاری علمی داشته باشند.
حجت الاسلام والمسلمین وحدتی شبیری ادامه داد دانشگاه در قدم دوم مرکز مطالعات تخصصی ورزش را کلید خواهد زد و ادامه داد ماهیت این مراکز نگاه علمی از جوانب مختلف به موضوع مرکز تخصصی است.
وی همچنین از روسای دانشگاههای استان خواست در همایش حقوقدانان جهان اسلام که سال آینده در دانشگاه علوم اسلامی رضوی برگزار می شود حضور فعال داشته باشند.
استاندار خراسان رضوی نیز طی سخنانی با تشکر از دانشگاه علوم اسلامی رضوی برای میزبانی این نشست از دانشکده های حقوق دانشگاه های خراسان رضوی خواست در برگزاری هر چه بهتر همایش آتی با دانشگاه علوم اسلامی رضوی همکاری داشته باشند.
رشیدیان با تأکید بر این نکته که برابر مصوبه جلسات قبلی مبنی بر پیگیری بحث آسیبهای اجتماعی توسط دانشگاه پیام نور استان ادامه داد پیگیری مباحث علمی مورد نیاز کشور توسط دانشگاههای استان بسیار مفید است و از رئیس دانشگاه خواست که در خصوص مکتب حقوقی اسلام نیز با محوریت دانشگاه علوم اسلامی رضوی مطالعات علمی لازم صورت پذیرد.
شایان ذکر است یکی از دستورات اصلی نشست روسای دانشگاههای خراسان رضوی بررسی طرح انتخاب فرهیختگان استان بود که بعد از ارائه طرح مورد بحث و بررسی و تصویب روسای دانشگاه های استان قرار گرفت.
شایان ذکر است این دومین بار است که دانشگاه علوم اسلامی رضوی میزبانی نشست روسای دانشگاه های استان خراسان رضوی را بر عهده دارد. 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
مطالب مرتبط
.