.آخرین اخبار
.آخرین رسانه ها

به همت بسیج دانشگاه رضوی برگزار شد؛

دیدار طلاب دانشگاه رضوی با جانبازان جنگ تحمیلی

گذشت از هفته دفاع مقدس و لزوم تقدیر و قدردانی و بیعت مجدد با آرمان های انقلاب اسلامی، بسیجیان دانشگاه علوم اسلامی رضوی را برآن داشت تا با حضور در آسایشگاه جانبازان امام خمینی با ۵۰ تن از جانبازان دیدار و گفت و گو کنند.    1397/7/10 سه‌شنبه
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم اسلامی رضوی، جانبازان جنگ تحمیلی از ارزنده ترین بازمانده های جنگ تحمیلی می باشند که در طول سال های متمادی با درد و رنج های بسیاری رو به رو بوده اند.
گذشت از هفته دفاع مقدس و لزوم تقدیر و قدردانی و بیعت مجدد با آرمان های انقلاب اسلامی بسیجیان دانشگاه علوم اسلامی رضوی با حضور در آسایشگاه جانبازان امام خمینی با 50 تن از جانبازان دیدار و گفت و گو کردند.
طلاب و دانشجویان دانشگاه علوم رضوی با در دست داشتن شاخه های گل به دیدار این جانبازان رفتند و برخی از آنان جانبازان را اسطوره های حال حاضر انقلاب دانستند و مقام این جانبازان را هم مقام با شهدا می دانستند.
رامین نظری طلبه_دانشجوی دانشگاه علوم اسلامی رضوی در گفت و گو با یکی از جانبازان 90 درصد خاطرنشان کرد: ما امنیت و آسایش خود را مدیون شما عزیزان هستیم و برآن عهد هستیم که ارزش خون همرزمان شما را بدانیم و ارزش این خون ها را به جهانیان بشناسانیم.
وی افزود: از شما قهرمانان جنگ تحمیلی خواستاریم که دعای خود را بدرقه راه ما که ادامه دهنده راه شما خواهد بود قرار دهید تا بتوانیم از پیچ و خم های حال حاضر انقلاب به سلامت عبور کنیم و پشتیبان امام عزیزمان باشیم.
 قهرمان جنگ تحمیلی در پاسخ به سخنان طلاب دانشگاه رضوی خاطرنشان کرد: ما برای این انقلاب زحمت های بسیاری کشیده ایم اما هیچ منتی نداریم و تنها خواسته من از شما در حال حاضر پشتیبانی علمی انقلاب است.
قهرمان 90 درصد جنگ تحمیلی در پایان سخنان خود عنوان کرد: دشمنان حال حاضر با ناجوانمردی حوادث اخیر را رقم زده اند اما باید این را بدانند که پاسخ های سپاه کوبنده تر از این ها خواهد بود و مردم ما به این راحتی انقلابی را که با خون های بسیار حفظ شده را رها نخواهند کرد. 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
مطالب مرتبط
.