.آخرین اخبار
.آخرین رسانه ها

در اردوی توجیهی دانشجویان ورودی 97

رئیس دانشگاه خطاب به دانشجویان: از اوقات خود استفاده کنید؛ زبان خارجی یاد بگیرید و با قرآن انس بگیرید

رئیس دانشگاه در اردوی توجیهی دانشجویان ورودی 97 گفت از اوقات خود استفاده کنید، زبان خارجی یاد بگیرید و با قرآن انس بگیرید و در خلوت خود با خدا سخن بگویید  اخبار و اعلانات  1397/7/14 شنبه
به گزارش روابط عمومی دانشگاه در این اردو حجت الاسلام والمسلمین دکتر وحدتی شبیری با توصیه هایی به دانشجویان ورودی جدید گفت دقت کنید از همین اکنون حب و بغضهایتان فقط برای خدا باشد.
دکتر وحدتی شبیری در ادامه تأکید کرد تحصیل را با نام خدا شروع کنید تا تحصیلتان رنگ الهی بگیرد آن وقت تحصیلتان جهت دهی به سمت خدا است وی همچنین ادامه داد تحصیلتان برای فهم مطلب باشد نه برای گذراندن واحد و کسب مدرک.
رئیس دانشگاه خطاب به دانشجویان تأکید کرد از اوقات خود به خوبی استفاده کنید، زبان یاد بگیرید با قرآن انس بگیرید و در خلوت خود با خدا سخن بگویید، از همین حالا برای آموختن زبان برنامه ریزی کنید همچنین با امام رضا (ع) انس بگیرید و با این امام بزرگوار سخن بگویید کدام دانشگاه در جوار حرم امام است در یک ساعت مشخص به زیارت امام بروید.
این استاد دانشگاه به دانشجویان توصیه کرد در انتخاب دوست و هم اتاقی دقت نمایید، چه بسا فردی از محیط پاک می آید و با فکر آلوده خارج می شود و چه بسا از محیط معمولی به دانشگاه می آید ولی به دلیل هم نشین خوب عاقبت بخیر می شود.
وحدتی شبیری معنویت در دانشگاه با علم قابل جمع دانست و از دانشجویان خواست نسبت به مسائل سیاسی حساس باشند و نسبت مسائل اجتماعی و سیاسی بی تفاوت نباشند
وی با نقل قول از رهبر معظم انقلاب در خصوص گلایه از طلاب در خصوص حساس نبودن درباره مسائل روز تأکید کرد طلبه ما باید از موضوعات روز آگاه باشد و برای آن پاسخ داشته باشد نه اینکه تنها به فکر درس خواندن صرف باشد و به مسائل اجتماعی و شبهات ورودی نداشته باشد.
اردوی توجیهی دانشجویان ورودی 97 طی روزهای پنجشنبه و جمعه در اردوگاه شهید هاشمی نژاد برگزار شد و طی آن دانشجویان با مدیران و بخشهای مختلف دانشگاه آشنا شدند در این اردو معاونان آموزشی، فرهنگی، پشتیبانی و روسای ادارات و مسئولان آموزش، روابط عمومی، تشکلهای فرهنگی، تربیت بدنی و بسیج بخشهای خود را برای دانشجویان معرفی کردند.
همچنین در این اردو مدیران گروههای آموزشی نیز در خصوص گروه آموزشی خود برای دانشجویان سخنرانی نمودند و به پرسشهای ایشان پاسخ گفتند. 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
مطالب مرتبط
.