.آخرین اخبار
.آخرین رسانه ها

در مراسم تودیع و معارفه معاون فرهنگی و دانشجویی

رئیس دانشگاه : در مسائل فرهنگی به دلیل تنوع مباحث، باید از مدیریت تبعیت کرد

رئیس دانشگاه در مراسم تکریم و معارفه معاون سابق و جدید فرهنگی و دانشجویی با اشاره به تنوع فعالیتهای فرهنگی بر تبعیت دانشجویان از نظر نهایی معاون فرهنگی تأکید کرد  اخبار و اعلانات  1397/7/16 دوشنبه
به گزارش روابط عمومی دانشگاه در این مراسم که دیروز یکشنبه در مسجد دانشگاه برگزار شد ضمن دعوت از دانشحویان در مشارکت در مباحث فرهنگی تأکید کرد در این مسئله به دلیل تنوع فعالیتهای فرهنگی باید نظر آخر را معاون فرهنگی ارائه نموده و دانشجویان نیز باید از نظر وی تبعیت نمایند.
این گزارش حاکی است رئیس دانشگاه با تشبیه این مسئله به ولایت فقیه ادامه داد همانطور که در مسائل کشور رهبری فصل الخطاب است و باید در عین اینکه گروههای مختلف کشور باید ابراز نظر نمایند ولی این ولی فقیه است که حرف آخر را می زند که در بحث فرهنگی دانشگاه نیز در مقیاسی کوچکتر این موضوع ساری و جاری است.
رئیس دانشگاه با تشکر از فعالیتهای معاون پیشین فرهنگی و دانشجویی در امر گسترش فعالیتهای فرهنگی تغییر و ارائه فکر جدید را از لوازم فعالیتهای فرهنگی دانست و ادامه داد معاون جدید نیز هم از نظر اجرایی و هم از نظر تحصیلی در زمینه فرهنگی صاحب تجربه و نظر است که امید است با همکاری و همفکری دانشجویان و اسانید وی در این مسئولیت خطیر موفق باشد.
در ادامه این جلسه حجت الاسلام دکتر محمد سلطانیه معاون جدید فرهنگی دانشگاه نیز با اشاره به توفیق خدمت در جوار حضرت رضا(ع) ادامه داد "به نظر می رسد به دانشگاهی که می خواهد به طراز تبدیل شود لازمه اش دانشجوی ما یک دانشجوی منفعل نباشد و یک کنشگر فعال در حوزه فرهنگی باشد.
وی ادامه داد برنامه ما این است که افزایش ضریب نفوذ در حوزه فرهنگی در بین دانشجویان اساتید و کارکنان داشته باشیم.
در پایان حجت الاسلام شریعتی نژاد نیز گفت در این شش سال مسئولیت فعالیتهای فرهنگی دانشگاه چند برابر شده است و این مرهون حمایت مسئولان و تلاش دانشجویان است.
شایان ذکر است در پایان جلسه معاون سابق فرهنگی از سوی رئیس دانشگاه و به دست حجت الاسلام والمسلمین طباطبایی مورد تقدیر قرار گرفت. 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
.